Moda

Jakie workery lub botki wybrać?

Czy lubisz nosić botki do ulubionego wiosennego stroju i kozaki za kolano, gdy robi się na tyle chłodno, że można je wyciągnąć z szafy? Cóż, ten przewodnik po butach jest dla Ciebie! Jeśli lubisz nosić buty lub chcesz je nosić częściej, ale potrzebujesz inspiracji na różne sposoby noszenia butów przez cały rok, pokochasz ten post!

W tym ostatecznym przewodniku po strojach butów, podzielę się z wami różnymi rodzajami butów, jak nosić botki, jak nosić sukienkę z butami, stroje za kolano i oczywiście przegląd niezbędnych butów i wskazówki dotyczące zakupów!

Rodzaje

Zanim przejdziemy do noszenia różnych rodzajów butów, najpierw przyjrzyjmy się różnorodności butów, które możesz kupić. W tej sekcji omówimy różne rodzaje butów, które style są niezbędne i czego należy szukać w każdym rodzaju butów.

Są dwa sposoby podejścia do kupowania butów. Albo szukasz pary butów, które przetrwają dekadę i możesz je nosić w kółko, albo szukasz modnych butów, które możesz zachować tylko przez sezon lub dwa. Modne lub klasyczne, każdy styl jest dostępny w różnych cenach, więc w kolejnych sekcjach zobaczysz opcje zakupów zarówno modnych, jak i klasycznych. Jeśli szukasz modnych butów, najlepiej poszukaj tańszej opcji, chyba że masz bardzo wysoki budżet na zakupy i zainwestuj w klasyczne botki, które będziesz nosić przez wiele lat.

Workery i botki

To prawdopodobnie najpopularniejszy rodzaj butów do noszenia na co dzień. Generalnie łatwo je łączyć z wieloma strojami. Workery ażurowe można nosić latem, kiedy jest już ciepło, a chce się wciąż przykuwać na siebie uwagę.

Najpierw przyjrzyjmy się, jaka jest różnica między botkami a workerami. Botki kończą się tuż przy kostce, podczas gdy workery mogą kończyć się od jednego do czterech cali nad kostką. Jeśli buty pójdą wyżej, będą to buty do połowy łydki. Łatwo zapamiętać, gdzie but kończy się na tej części nogi, tak się nazywa. Botki do kostek, do połowy łydki, kolan i ud lub za kolano to główne typy butów.

Klasyczne botki

Botki są zdecydowanie niezbędne! Jeśli szukasz klasycznych botek za kostkę, wybierz brązową i czarną parę. Do klasycznego brązowego buta za kostkę poszukaj go ze skóry lub zamszu. Coś jak zawsze popularne Marc Fisher Alva Boot w kolorze brązowym. To świetna klasyczna opcja, ponieważ ma lekko spiczasty nosek zamiast okrągłego, w przypadku klasycznych butów, które będziesz dużo nosić, zawsze wybieraj spiczasty nosek, ponieważ są bardziej pochlebne. Ten but ma grubą piętę ułożoną w stos, co oznacza, że ​​możesz w nich dużo chodzić i nie męczyć się tak bardzo. A boczne detale na bucie nadają mu trochę zainteresowania i wymiaru, ale nie są zbyt duże. Ten sam but jest również dostępny w czarnej skórze, czarnym zamszu i czarnej wytłaczanej skórze.

Modne botki i workery

Teraz, gdy omówiliśmy dwa klasyczne modele botek, przyjrzyjmy się modnym stylom. Szukając zabawnych modnych butów za kostkę, szukaj fasonów, które są kolorowe, drukowane, lakierowane, z ćwiekami, zamkami błyskawicznymi, a nawet cekinami. Możesz też postawić na workery ażurowe.

Te buty są zabawne i wprowadzają ten pop do stroju i pokazują Twój osobisty styl. Te modne botki będą inspirowane trendami z wybiegów i są w większości sezonowe. Niektóre modne buty przetrwają wiele lat, jak na przykład modele Valentino Rockstud, ale w przypadku większości trendów tak nie jest.