Moda

Letnie trendy obuwnicze

Wiosenna moda jest niczym innym, jak symbolem nowych początków, a po miesiącach i miesiącach noszenia ubrań na zimną pogodę, elementy, które ma do zaoferowania, są niczym innym, jak tylko pobudzającymi dopaminę – i dotyczy to zwłaszcza wszystkich butów wiosennych, które mamy w sklepie dla nas.

Mniej więcej o tej porze każdego roku wydaje się, że zbliżamy się do końca maratonu (lub jak, jak sądzę, czuje się koniec maratonu, jako ktoś, kto nigdy nie zbliżył się do przebiegnięcia maratonu). Zima potrafi trzymać nas w małych, zimnych kokonach, a szare dni odtwarzają się w kółko, pozostawiając nas w oczekiwaniu na migotanie światła na końcu tunelu sygnalizujące, że niedługo może nie będziemy musieli zakładać siódemki warstwy tylko po to, aby wyjść z domu.

Ale niestety, nadszedł już czas, aby odłożyć nasze poplamione solą śniegowce i nie myśleć o nich ponownie, dopóki absolutnie nie będziemy musieli, i zastąpić je butami, w których chcesz być widoczny – a trendy obuwnicze z 2022 roku nie rozczarowują. Poniżej znajdziesz trendy obuwnicze na ten sezon, a w tym buty z plecioną podeszwą!

Platformy

Posmakowaliśmy niebotycznych obcasów w 2021 roku, ale tej wiosny inspirowane latami 70. buty na platformie mają swój moment. Od szpilek, przez trampki po bardzo grube mokasyny, buty na platformie będą się wyróżniać przez cały rok — i szczerze mówiąc, nie mamy dość.

Dziewczęce szczegóły

Kryształowe zdobienia, kokardki, czółenka ze szpiczastymi noskami, buty z plecioną podeszwą… ultradziewczęce detale naszych marzeń sprawiają, że wybór nowego buta na ten sezon jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Podczas gdy w poprzednich sezonach widzieliśmy, jak wiele butów błądzi w androgyniczne, ta wiosna daje nam powiew świeżego powietrza w butach, których zazdrościłaby nawet Carrie Bradshaw.

Grube sandały

Najgorętsze buty ostatnich kilku sezonów mają jeden wspólny mianownik: są trochę masywne. Zeszłego lata po raz pierwszy posmakowaliśmy sandałów, które można opisać jako mieszkających gdzieś w brzydszej części miasta, a tej wiosny powracają z zemstą – a my nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Jeśli szukasz buta, który jest zarówno wygodny, jak i fajny, to są dla Ciebie.

Drewniaki

W modzie to, co się dzieje, pojawia się, a nic nie czyni tego bardziej prawdziwym niż tegoroczny trend zatykania się. Ale nie obawiaj się: daleko im do butów, które nosi twoja mama, do uprawiania ogrodu. Dzięki teksturowanym materiałom, wysadzanym detalom i niewymuszonej estetyce, która jest całkowicie na czasie, mogą być po prostu naszymi ulubionymi butami roku.

Trampki

W naszych sercach zawsze znajdzie się czas i miejsce dla naszych białych sneakersów, ale tej wiosny dajemy im trochę TLC w zamian za pary z nieco większą ilością pizazzu. Jasne kolory, podeszwy na platformie i zabawne wzory to tylko niektóre z detali sneakersów, nad którymi mdlejemy.